Jak interpretować wyniki badań ginekologicznych i czy świadczy to o raku?

Witam, proszę o interpretację : "trzon macicy w przodozgięciu o niejednorodnej echostrukturze 63mmx42mm, endometrium grubości 13mm jednorodne o równej granicy z myometrium, endocervix cienki, linijne. Jajnik prawy 35mmx23mm, lewy 33mmx27mm. Zatoka douglasa bez płynu. Badanie było wykonane pól roku temu, jednak od miesiąca boli mnie dół brzucha a ostatnio ból się nasila, w środku cyklu wylądowałam w szpitalu z tak silnym bólem jednak po badaniu ginekologicznym i krwi i moczu wypuszczono mnie do domu z informacją, że nic mi nie dolega, jednak brzuch dalej boli z promieniowaniem na kręgosłup. Czekam na wizytę u ginekologa i nie wiem czy to coś poważnego, czy możliwe żeby to był rak endometrium przeoczony przez lekarzy. Mam 32 lata i jestem mamą.

Lek. Michał Lenard

Wynik badania jest w normie, nie wskazuje na stan nowotworowy. O dalszym postępowaniu zdecyduje Pani ginekolog. Pozdrawiam!