Jak interpretować wyniki RM kolana u 25-latka?

Witam, od stycznia po urazie mam problem z kolanem USG i RTG nic nie pokazaly wiec zrobilem rezonans. Opis rezonansu : Ślad płynu w jamie stawowej, zakrzepkowo. Cechy niewielkiego obrzęku ciała podrzepkowego Hoffyz wypuklaniem się ciała tłuszczowego z przestrzeni przedniego pola międzykłykciowego w kierunku przyczepu piszczelowego ACL. Umiarkowanego stopnia boczne przyparcie rzepki, troczek przyśrodkowy nieco cieńszy, naciągnięty". mozecie mniej wiecej powiedziec na ile to jest powazne ?

Ciężko jednoznacznie wypowiedzieć się bez badania ale generalnie w opisie rezonansu nie ma nic poważnego. Sugeruje rozpocząć od rehabilitacji pod kontrola fizjoterapeuty.
Pozdrawiam
dr n med Maciej Goch