Jak łączyć Pregabalinę i NLPZ?

Witam od miesiąca stosuję fluoksetynę i kończę stosować pregabalinę. Moje pytanie dotyczy miesiączki - jakimi lekami łagodzić ból, bo niestety mam dosyć mocne bóle w okresie. Wszystkie leki jakie stosowałam wchodzą w interakcje z tymi powyższymi a zapomniałam zapytać lekarza

Witam
Paracetamol nie jest lekiem z grupy NLPZ i nie wchodzi w interakcję z fluoksentyną. Leki z grupy NLPZ jak Pani wskazała nie powinny być stosowane rutynowo z SSRI jedynie okazjonalnie.
Pozdrawiam