Jak leczyć ból po usunięciu brodawki?

Witam mam pytanie. 3 dni temu mialem zamrozenie brodawki na 2 palcu u nogi (obok dużego) zrobil sie bardzo duzy pecherz wyglada jak by pelno krwi w nim bylo i kolor jak by taki ciemny fiolet. Strasznie mnie boli i rwie i krew pulsuje, czasami czuje takie mocne ukucie. Co zrobic by chociaz trochę zmniejszyc ból bo po nocach nie śpię. I czy to ogolnie ma samo peknać czy ja mam to przebić ? Bo juz z bolu nie wyrabiam. Oraz mam w domu lek Verrumal czy moge go urzywać na ten pęcherz ? Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie sadza aby stosować powyższy preparat. Wskazana chciałby wizyta u lek rodzinnego aby po badaniu moc coś więcej powiedzieć