Jak leczyć bóle biodra i nadgarstka?
OD listopada borykam się z problemem biodra(nogi?) i nadgarstka. Problem z biodrem zaczął się od bólu w miejscu zdjęcia nogi,w pachwinie. Ogromny ból już po przejściu 100m, bol przy odwodzeniu nogi na bok,nawet podczas siedzenia.Na chwilę obecną boli niemalże stale.Nie mogę spać na lewym boku,bol wybudza mnie w nocy,promieniuje przez udo do domu nogi. Z kolei nadgarstek boli innym bólem,krótkim ,bo bardziej podczas ruchu,podczas dowodzenia dłoni i przy użyciu siły. Boli wierzchołek kosci lokciowej. Pali jakby ogniem. Boli przy każdym stuknieciu,uderzeniu w kość. Nie wiem co robić.Mecze się od listopada. Miałam badania w kierunku zzsk bo takowa chorobę wykryto u mojej siostry, antygen hlab27 wyszedł pozytywny natomiast na rezonansie lekarze nie widzą zmian.Wiec to odpada.Prosze o pomoc.Przebywam za granicami kraju A tutejsi lekarze umywaja rece. Jeśli im nie podasz diagnozy to cie nie wylecza. Lekarz próbuje mi wmowic fibromialgie Ale ja wiem że to napewno nie to. Jeszcze raz proszę o pomoc I jakaś porade, pod jakim kątem kierować lekarzy. Mam dość brania 4tramali dziennie. Pozdrawiam Marta

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Do postawienia diagnozy potrzebne będzie osobiste zbadanie i wykonanie odpowiednich badań laboratoryjnych. Sugeruję znaleźć dobrego ortopedę, który spróbuje znaleźć przyczynę Pani objawów i zdecyduje o leczeniu. Pozdrawiam!