Jak leczyć bóle i przeskakiwanie w kolanach?

Witam , mam problem związany z bólem kolana i przeskakiwaniem na boki podczas chodzenia. pojawiło się to podczas pielegrzymki, odczuwałam ból już trzeciego dnia ,dlatego też odpuściłam i ostatniego odcinka nie przeszłam a przejechałam .Czwartego dnia, gdzie nie było możliwości z zrezygnowania z tego ostatniego odcinka, po postoju nie mogłam wprowadzić go w ruch . Sprawiło mi to duży problem ale trzeba było gonić grupę. Po około 2 km kolano tak jakby odmówiło mi posłuszeństwa i zwyczajnie nie mogłam iść ,ból był tak duży. Zatrzymałam się w pobliżu 'cywilizacji' z myślą zmniejszenia bólu lodem i na szczęscie osoby tam mieszkające posiadali lód. Obkładałam lodem tyle dopóki się nie stopił, żeby złagodzić ból. Oczywiście ostatnich kilometrów nie przeszłam , zostałam zawieziona do punktu medycznego, gdzie nawet nie było ortopedy, kolano zostało posmarowane maścią łagodzącą ziają - dicloziają , owinięte bandażem elastycznym oraz otrzmałam ibuprofen . Od tej sytuacji mija drugi dzień ,kolano nadal boli i przeskakuje . Chciałabym się poradzić, co mogłabym zrobić , zależy mi bardzo na czasie bo to jest jednak kolano i jestem aktywna sportowo. Jestem z okolic Warszawy i byłabym wdzięczna za otrzymanie rady na jakie badanie się udać i gdzie :( Potrzebuję bardzo dobrego specjalisty,albo jakiejś kliniki dla sportowców . Proszę o pomoc Kobieta 18

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne