Zapytaj lekarza

7 4 0 , 0 2 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak leczyc bole jadra?

Witam. Mam problem z bólem jądra. We wtorek byłem u lekarza i na podstawie badania USG stwierdził większe ukrwienie jądra, stwierdził ze najprawdopodobniej mam początek zapalenia najądrza. Przepisał Cipronex 500, stosuje trzy dobry według zaleceń lekarza. Niestety wczoraj o godzinie 3 w nocy siedząc przed komputeram podniosłem się i poczułek mocne kłucie w jądrze i nudności. Od rana kłucie i nudności utzymują się, do tego doszły dreszcze.Chcę dodać że jedno jądro staciłem z powodu norotworu.
MĘŻCZYZNA, 31 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Proszę udać się do urologa na konsultację. Stan zapalny jądra i siedzenie przy komputerze to absolutnie zły pomysł. Proszę udać się na konsultację.

Specjalista w zakresie chirurgii ogólnej, onkologicznej i estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy