Jak leczyć brodawki na języku?

Witam Od dwóch lat mam powiększone brodawki okolone na języku po prawej stronie tak stwierdził chirurg szczękowy Widzę ze ta brodawka jest większa aniżeli po lewej stronie Widać jakby była taka biała Piecze mnie szczypie to miejsce Czasami swędzi mnie też ucho po tej samej stronie Proszę napisać od czego moga powiększać się te brodawki Jak to leczyć i czy to coś poważnego Z góry dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam

Brodawki okolone lub tak zwane grzybowate to narząd smaku gorzkiego na tylnej części języka. Człowiek nie jest symetryczny w żadnym zakątku swojego ciała. Te brodawki mogą być większe po lewej niż po prawej stronie języka. Spokojnie, jesteś zdrowa.