Jak leczyć czarną kreskę pod paznokciem?

Witam mam czarna kreske pod paznokciem w prawej stopie u dużego palca a w lewej tylko kropkę tez na dużym palcu czasami czuję ucisk i kucie na dole klatki piersiowej lekarz stwierdził że to wontroba biore heparegen od 2 tygodni ale zabardzo niema poprawy.

Lek. Tomasz Budlewski

Czy była jakaś diagnostyka ? Proponuje udac się do lekarza rodzinnego i na konsultacje do lekarza dermatologa