Jak leczyć gorączkę przy infekcji?

Witam od 5 dni gorączka 39 .kaszel najpierw biały potem zielony dzus żółty. Katar był dwa dni mocny teraz jakby się zatrzymał i boli czoło i policzka .spuchla mi oczy i bola podczas ruszania.antybiotyku nie wzięłam bo myślę że to wirus.poty ze mnie wychodzą plecy bola podczas kaszlu i bez niego.gardło mocno obrzmiale boli nie można jeść. Głos straciłam. Czy leczyć dalej vit c inhalacje i leżeć. Czy wdożyć antybiotyk. Nie jestem ich zwolennikiem.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Opuchlizna wokół oczu może być niepokojącym objawem, dlatego powinna się Pani udać do lekarza, który zdecyduje o dalszym postępowaniu.