Jak leczyć infekcje okolic intymnych?

Dobry wieczor. "Moja" infekcja cignie sie za mna juz jakies trzy lata. Objawia sie swedzeniem, bolem, pieczeniem, brzydkim zapachem oraz uplawami w kolorze bialym. Mam dziwne wrazenie, ze trafiam na samych nieprzyjemnych lekarzy, dlatego juz dwa razy przerwalam leczenie. Nie wiem co robic, szukam tym razem jakiegos sprawdzonego, zeby i tym razem sie nie zawiesc. A czy do tej pory sa jakies mozliwe srodki, zeby leczyc ta infekcje?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przede wszystkim warto wykonać badania mikrobiologiczne w celu określenia czynnika etiologicznego infekcji. Pozwoli to na określenie przyczyny infekcji oraz wdrożenie właściwego leczenia.