Jak leczyć migotanie przedsionków u 63-letniej osoby?

Mam wykryte migotanie przedsionkow,mam tez niskie cisnienie biore leki Polfenon150mg3razy dziennie i Bisoprolol Tablets7.5mg1razpol tabletki ,mam 63lata migotania ustapily.Chcialam zapytac czy leki musze zawsze brac,mam tez szum w uszach i ciagle worki pod oczami i pieczenie w okolicy serca nie zawsze pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Leki zabezpieczają serce prąd nawrotem migotania, ewentualne modyfikacje dawki pod kontrolą kardiologa.
Pozdrawiam