Jak leczyć mokry kaszel palacza?

Witam!Od pół roku mam mokry kaszel tzn. kaszel palacza.Rzuciłam palenie,ale nie mogę pozbyć się mokrego kaszlu.Ciągle zalega mi żółta flegma.Flegma jest gęsta i bardzo trudno ją odkrztusić.W nocy budzę się kilka razy,bo ta flegma mnie dusi.Dzień rozpoczynam od odkrztuszania flegmy.Mokry kaszel jest najbardziej uciążliwy rano.Stosuję syrop wykrztuśny.Flegma wtedy łatwiej się odrywa.Wizytę u pulmonologa mam za 3 miesiące.Mokry kaszel nie daje mi spokoju.Jak przetrwać do czasu wizyty?Proszę o radę.

Lek. Tomasz Budlewski

Udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można zastosować odpowiednie leki