Jak leczyć nadciśnienie i pogrubienie nadnercza?

Mam 28 lat od paru lat mam nadciśnienie miałam robione badania renina i aldosteron podwyższone w tomografi opis lewe nadnercze nieco pogrubiałe leżałam w Instytucie kardiologii w klinice nadciśnienia teraz nie dawno w Kielcach każdy odsyła gdzie indziej nefrolog do endokrynologa a endokrynolog teraz do nefrologa gdzie się udać żeby wreszcie ktoś się tym zajął

Ewa Gonia Dietetyk, Tychy

Czy postawiona została diagnoza, że podwyższone cisnienie jest pochodzenia nerkowego? Proszę nie odpuszczać i domagać sie diagnozy.