Jak leczyć nadżerki przewodu pokarmowego?

Witam stwierdzono u mnie liczne nadrzerki żołądka i dwunastnicy lecz mam bardzo częste problemy z oddawaniem kału lub biegunki trudności z gazami ból brzucha okolice prawej stronny i brzuch piwosza czy to możliwe że od tych nadrzerki tak się dzieje

Lek. Tomasz Budlewski

część dolegliwości na pewno tak, w zależności od obrazu klinicznego wskazana wizyta u gastroenterologa i określenie wskazań do wykonania kolonoskopii.