Jak leczyć napadowe zaburzenia komorowe?

Witam , moje pytanie dotyczy kierunku leczenia. Aktualne moje dolegliwości to stan lekkiego otępienia , zamglenia wzrokowego i duszność. Została u mnie stwierdzona (łagodne napadowe zaburzenia komorowe które występują nocą - wykazano na 2 holterach - kardiolog uważa że ablacja serca na pełnym znieczuleniu jest wyjsciem - mam ustalony zabieg na 6 lipca). Nocą również moja dziewczyna zauważyła że mam długie momenty bez nabierania powietrza - niby bezdech senny (nie oddycham prawie w ogóle nosem ponieważ jestem po nieudanym prostowaniu przegrody nosowej , dlatego też chrapie). Mam stwierdzoną niedoczynność tarczycy (hashimoto) ale objawów nie mam na ten moment , wyniki tarczycowe (tsh ft3 ft4 norma , podwyższone antyTPO , antyTG norma) tsh badam od 2010 i wynik sie "buja" od 2 do max 5 jednostek , reszta wyników krwi w normie. Rezonans głowy w normie. Neurolog nie stwierdził nic. Laryngolog wykluczył problemy z błędnikiem , okulista problemy z oczami. Ciśnienie buja sie od 120/80 do 140/90. puls 55-90 Biore akutalnie zalecone od endokrynologa dużą ilość wit.D3 (8000) i profilaktycznie B1 Potas i b12. Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu

Nowoczesne metody leczenia zawału serca

Rocznie aż 100 tys. osób po przebytym zawale leczy się w szpitalach. Prof. Janina Stępińska opowiada na czym polega współczesne leczenie zawału serca i czy jest lepsze od dotychczas stosowanych metod.

Leczący Pana kardiolog, który zna pełny obraz Pana stanu klinicznego i dolegliwości oraz jest zapoznany z wynikami badań diagnostycznych, z pewnością zalecił najlepsze leczenie. Odnośnie bezdechów - możliwe jest badanie oddychania w czasie snu połączone z rejestrowaniem czynności mózgu, skierowanie może wydać lekarz rodzinny. Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty