Jak leczyć nawracające puchnięcie nóg?

Witam, mam 24l od kilku lat strasznie puchna mi nogi najbardziej stopy i kostki (robia sie banie po prostu) ale rowniez łydki. Chodzilam od lekarza do lekarza i na rehabilotacje niestety nic nie pomoglo. Czesto opuchliznie dokucza bol a czasami nawet straszne skurcze paliczkow lub łydek. Bardzo prosze o pomoc gdzie sie udac jakie zrobic badania itp jest to dla nnie strasznie uciazliwe i bolesne a jestem jednak mloda kobieta. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć