Jak leczyć nawrót infekcji intymnej?

Trzy miesiące temu przeszłam infekcję grzybiczą leczoną macmiror complex 500, która właśnie nawróciła, z tym, że kilka dni po upławach i swędzeniu, razem z pieczeniem okolic intymnych nastąpił ból podbrzusza taki jak przy miesiączce. Mimo tego „bonusowego” objawu, niezbyt rozsądnie zdecydowałam zażyć jedna z sześciu globulek pozostalych po ostatniej infekcji, po kilku godzinach zaczal wydzielać się żółtawy płyn (jak kilka miesięcy temu), ale oprócz niego także krew. Co może być tego przyczyną?

Nie można stosować tylko 1 globulki, nie ma to sensu a generuje tylko lekooporność. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.