Jak leczyć nawroty zapalenia żołędzi?

Od ok 10 miesięcy mam problem z nawracającym zapaleniem żołędzi i napletka. Początkowo pojawiły się czerwone krosty i zaczerwienienie żołędzi. Po wizycie u lekarza stosowałem leki przeciw grzybiczne pimafucort, bez widocznych efektów następnie Ipozumax 2 sztuki co 7 dni pimafucort efektów brak kolejnymi tabletkami były Flucofast codziennie po jednej przez 2 tyg triderm coś ze srebrem znaczna poprawa po odstawieniu leków nawrót zapalenia i to bardzo mocny. Kolejna wizyta Flucofast Heviran 800 2 tyg travocort woda utleniona znów poprawa Travocort travogen rivanol 4 tyg travocort i travogen, była znaczna poprawa ale po zaprzestaniu stosowania zapalenie żołędzi i wewnętrznej blaszki napletka. Zmieniłem lekarza to już 4 lekarz tym razem urolog poprzedni to (dermatolodzy/wenerolodzy). Leczenie początkowe było przeciw grzybiczne masci triderm/travocort i steryd flucinar po kolejnych wizytach i braku właściwych efektów zrobiony wymaz z cewki moczowej 17.10.2019 wynik pozytywny. Bakteria Streptococcus Agalactiae strep grup B. Liczność koloni - liczna. Leczenie Ospen 1500 przez 6 dni tabletka rano i wieczorem Maść flucinar i clotrimazol. Efekt dobry ale jeszcze nie taki jak być powinno dodatkowe opakowanie Ospenu 1500. Po zaprzestaniu zażywania Ospen 1500 po 3 dniach pojawia się zapalenie żołędzi i wewnętrznej blaszki napletka. Kolejne 2 opakowania Ospen 1500 i historia się powtarza. Od tygodnia biorę Ospen 1500 i mupirox flucinar. Efekt taki że nie ma świądu i bólu cewki ale są ciągle czerwone ślady/ plamy na żołędzi i czerwony napletek widać każde naczynko krwionośne. Jak długo trzeba leczyć by pozbyć się bakterii? Czy są jakieś mocniejsze leki by pozbyć się tej bakterii?

Po tak dużej ilości stosowanych leków w postaci maści ma prawo to wszystko tak wyglądać. Skóra jest w tych okolicach bardzo delikatna, wymaga odpowiedniej regeneracji i nawilżenia, proszę stosować emolienty