Jak leczyć neuralgię nerwu trójdzielnego?

Witam, dwa lata temu stwierdzono u mnie neuralgię nerwu trójdzielnego. Po kilkumiesięcznym zażywaniu Etopro i Amizepin przeszło. Wróciło w marcu. Najpierw brałam znowu te leki i było lepiej, ale później ból znowu był większy. Od połowy czerwca biorę Pregabalin 75 mg, jedna tabletka rano i jedna wieczorem. Są dni, gdy nie boli w ogóle. A są dni kiedy "strzyka" część dnia a czasem zaboli bardziej. Boli w okolicy górnej piątki i górna część szczęki koło ucha.Co mogę jeszcze zrobić by żyć bez bólu?

Bardzo dobre efekty daje gliceroliza zwoju Gassera u nas - w naszym ośrodku najlepiej robi to dr n med L Herbowski ( bajko1@wp.pl)