Drętwienie twarzy i ucha przy neuralgii nerwu trójdzielnego

Od jakiegoś czasu drętwieje mi lewa część twarzy i boli ucho, neurolog stwierdził neuralgię nerwu trójdzielnego. Mino leczenia, ból nie chce ustąpić. Chirurg szczękowy twierdzi że mam dysfunkcje st. skroniowego a nie neuralgię. Od kilku dni drętwieje mi nos, skóra pomiędzy oczami i pod lewym okiem. Czy chory staw skroniowy może wywołać takie objawy?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bardziej prawdopodobne jest zapalenie nerwu. Niemniej jednak bez zbadania oraz wykonania badań dodatkowych nie można postawić diagnozy. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.