Jak leczyć niestabilne i bolesne kolano?

Witam, jestem listonoszem. W połowie marca miałam uraz kolana, zerwane wiezadlo acl. Ortopeda dwa razy sciagal płyn z torbieli Bakera. Mowil tez, ze tak sie bedzie nadal dziac. Odbyłam też rehabilitację która nic nie dała. Mam skierowanie do szpitala na rekonstrukcję acl za dwa lata. Kolano mi ucieka, jest niestabilne tak jak i noga. Muszę kontrolować każdy ruch, żeby znów się noga nie wygiela. Kuleje na ta noge. Mam problem wejsc i zejsc po schodach jak i z normalnym chodzeniem. Ortopeda po 3 miesiącach zwolnienia lekarskiego stwierdził, że zakończył leczenie i mogę wrócić do pracy. Ja pytam jak? Ledwo chodzę, nie mogę obciążać nogi a wiadomo z czym wiąże się praca listonosza. Dziś poszłam do prywatnego ortopedy to mówił, że z nogą jest gorzej, że może nawet jest uszkodzona lekotka, też nie chciał dac zwolnienia tylko kazał iść na komisję medycyny pracy, z czym wiadomo ci się wiąże - niezdolność do pracy i wypowiedzenie. Czy to normalne? Przecież nie jestem wyleczona ani sprawna. Do tego nawracajacy torbiel, ból kolana, chwiejnosc i niestabilnosc. Każda aktywność zajezdza mi te kolano dodatkowo. Dlaczego ortopedzi nie chcą mi dac dalszego zwolnienia z pracy? Mam pecha czy to normalne? Po komisji zostanę bez środków do życia :/

Witam. Myślę ,ze warto spróbować u innego ortopedy ubiegać się w Pani przypadku o zwolnienie lekarskie, a następnie w razie braku poprawy o świadczenie rehabilitacyjne. Na jego temat może poczytać Pani w internecie lub zasięgnąć informacji w Oddziale ZUS.