Jak leczyć niestabilne kolano?

Witam mam bardzo wielki problem i szukam pomocy w sprawie mojego niestabilnego kolana które jest po wydłuzaniu ilizarowa , po nim rzepka sie zwichneła ale została naprawiona tylko ze miałam tez operacje przesuniecia płata co miało pomóc w niestabilnosc kolana ale nic nie pomogło . w pewnym osrodku powiedziano mi ze mam zwichniety staw kolanowy i tylko usztywnić , ale ja szukam pomocy .Kolano jest przykurczone kiedys takie nie było i wogle nie stabilne lata na boki i do przodu . Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest ocena przez lekarza ortopedę. Sadze ze może być wskazane usg lub mri stawu kolanowego