Zwyrodnienie stawu kolanowego a stosowanie stabilizatora

Od kilku lat mam zwyrodnienie stawu kolanowego, w tym roku nasilił mi się ból kolana i w dodatku mam wrażenie jakby momentami "uciekała" mi rzepka. W dodatku kolano wydaje się mało "stabilne podczas chodzenia a temu wszystkiemu towarzyszy ciągnący ból przez całe udo. Czy zastosowanie w tym wypadku stabilizatora byłoby dobrym rozwiązaniem? Jeżeli tak to jaki stabilizator wybrać. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania ortopedycznego trudno jest mi jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Sugeruję kontakt z ortopedą.