Synocrom na zwyrodnienia stawów kolanowych

Mam zwyrodnione stawy kolanowe wziełam po 3 zastrzyki Synocrom forte w kazde kolano efekt bardzo kiepski czy moge wziasc jeszcze dodatkowe zastrzyki Synocrom forte one w kolana? niestety ulotka Synocrom forte zginela mi w domu i nie wiem, czy moge brać Synocrom na zwyrodnienia i jakie są efekty zastrzykow Synocrom w kolana. Widziałam w aptece różne wersje zastrzyków Synocrom  - Synocrom 1%, Synocrom  2% oraz Synocrom ampułki - jakie są miedzy nimi różnice? Który Synocrom będzie najlepszy dla osoby ze zwyrodnieniami stawow kolanowych? wyglądają podobnie, ale cena Synocrom różni sie w zaleznosci od wersji, a nie slyszałam innych opinii o Synocrom i ciezko mi samej sie zroientowac w tych wszystkich wersjach. Prosze o dokładniejsze informacje i opinie o leku Synocrom, bo na razie mam utrudniony dostep do lekarza, ktory przepisal mi Synocrom.


KOBIETA, 61 LAT ponad rok temu

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Postępowanie jest uzależnione od nasilenia zmian zwyrodnieniowych w stawach kolanowych, które należy ocenić poprzez wywiad lekarski, badanie fizykalne i analizę obrazu RTG. Możliwe, że zaawansowane zmiany w Pani stawach nie reagują już na iniekcje dostawowe tego typu.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty