Jak leczyć pękniętą łękotkę?

Dzien dobry.Mam peknieta łąkotke (nie wiem jak dokladnie czy ukosnie czy rownolegle)i kest dodatkowo na niej cysta.Mam muec robiona artroskopie ale nie wie tez czy chca łąkotke zszyc czy usunac fragment czy tez moze chca usunac cala.Moje pytanie czy jak nie odczuwam az tak duzego bolu czy moge nic z uszkodzona łąkotka zrobic.Zapewne sie nie zregeneruje bo jest za bardzo uszkodzona no i ten torbiel.(czy isc na calosc i niech ja usuwaja??)Bardzo prosilabym o pomoc.Dziekuje Kasia

Sugeruje jednak leczenie operacyjne usunięcie jak najmniejszego fragmentu a jak sie da to zszycie.
Pozdrawiam
dr n med MAciej Goch