Jak leczyć problem z bólem podbrzusza po lewej stronie?
Witam. Mam problem z bólem podbrzusza po lewej stronie ,robiłem USG brzucha i nic nie wyszło,od niedawna mam też nudności rano i niepełne wypróżnienia,a także wzdęcia.I dodatkowo tylko z lewej strony pod żebrami dziwne dźwięki"bulgotanie".Proszę o pomoc,pozdrawiam!

MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Karolina Meszek
Dzień dobry, podane przez Pana objawy świadczą najpewniej o problemach z jelitem, ale niestety są zbyt mało specyficzne aby sprecyzować co dokładnie Panu dolega. Radziłabym udać się do lekarza gastroenterologa, który pogłębi wywiad chorobowy i zadecyduje o konieczności wykonania badań bardziej specjalistycznych. Pozdrawiam