Jak leczyć problemy z kręgosłupem u 30-latka?

Jestem po urazie już drugim miałem przesunięte kręgi th6 th7.niedawno znów miałem uraz obniżony krążek th6 i 7.przebyte załamanie górnej blaszki granicznej z zarysami na skutek przebytego urazu.na poziomie th5 i6 widoczna wypuklina krążka między kręgowego modelująca worek oponowy. Th6 i th7 jest największą szerokopodstawowa wypuklina krążka między kręgowego uciekający worek oponowy. Chcę się zbadać później na konsultacji żeby to wyleczyć. Potrzebuję porady choruje od pół roku.

Lek. Tomasz Budlewski

Koniczna szersza diagnostyka w ramach ortopedii i endokrynologii szeroko pojętej