Co oznaczają wyniki badań kręgosłupa 30-latki?

Witam co to oznacza Nierówność dolnych i górnych blaszek granicznych trzonow Th 7 do th1. Cechy MR dehydratacji tarczy m/k th5-6 i th6-7 oraz ty 7-8 z nieznacznym obniżeniem ich wysokości. Szerokoppdstawne tylne wypukliny tarczy m/kregowych th5-6 i th6-7 oraz th7-8 modeluja przednia powierzchnię worka oponowego.

Lek. Michał Lenard

Wyniki badania wskazują na zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa. Powinien je ocenić lekarz zlecający badanie, który zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!