Co oznaczają wyniki badań kręgosłupa 30-latki?
Witam co to oznacza Nierówność dolnych i górnych blaszek granicznych trzonow Th 7 do th1. Cechy MR dehydratacji tarczy m/k th5-6 i th6-7 oraz ty 7-8 z nieznacznym obniżeniem ich wysokości. Szerokoppdstawne tylne wypukliny tarczy m/kregowych th5-6 i th6-7 oraz th7-8 modeluja przednia powierzchnię worka oponowego.

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Wyniki badania wskazują na zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa. Powinien je ocenić lekarz zlecający badanie, który zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!