Zapytaj lekarza

7 4 0 , 2 6 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak leczyć przewlekłe zapalenie zatok?

Miałam przewlekłe zapalenie zatok, od którego zaatakowało mi ucho i nie dosłyszałam. Po zastosowaniu antybiotyku do płukania i zakraplania zatok, płukaniu zatok w gabinecie - stan zapalny zniknął, ale pozostało uczucie ciśnienia w zatokach i uchu. W ciągu dnia czuję przytykanie nosa, pulsowanie w uchu - wyraźnie czuję ciśnienie, muszę mieć zwężony kanały w uchu i zatokach - jak to leczyć? Otrzymałam sprey ze sterydem do psikania w zatoki - ale nie czuję poprawy. Zwykle po 2-3 tygodniach wraca stan zapalny, głuchne i cała kuracja od nowa - antybiotyk doustny, do nosa..... Jak można temu zaradzić? Może jakieś domowe sposoby?Pozdrawiam.
KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu

Skuteczność balonikowania zatok

Balonikowanie zatok to jeden ze sposobów leczenia uciążliwego, ciągle nawracającego zapalenia zatok. Obejrzyj filmik i dowiedz się, jaka jest skuteczność tego zabiegu.

Po pierwsze nie stosuj żadnych płukań zatok w domu to właśnie te płukania roznoszą Ci stan zapalny na uszy drogą trąbek słuchowych. To płukanie to oszustwo reklam TV i producentów tych specyfików. Nie ma żadnej możliwości płukania zatok w warunkach domowych. Niedługo po tych płukaniach ogłuchniesz całkowicie a jak to wyleczyć to pytaj producentów tych leków i nadawców reklam tych szkodliwych preparatów i lekarzy którzy z braku wiedzy leczą z reklam a nie na podstawie przesłanek naukowych. Masakra. .

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy