Jak leczyć przewlekły katar?

Witam, Mariusz 19 lat, Slask.. od roku mam problem, ciagly katar, taka sama woda leci, nie mam kóz w nosie przez to, non stop zyje z chusteczka, pol roku temu mialem operacje septtoplastyki nosa, jest 20% lepiej niz było tzn. nie splywa mi juz tak woda z nosa,, ale dalej cały czas siorcze nosem, potrzebuje pomocy, co moge zrobic z tym ? jest to tak uciazliwe ze zyc nie można podpowiedzialbym lekarzowi co moze zrobic, ale nie mam pomysłu, moze zapalenie zatok ? czy cos ? pomóżcie błagam,

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jakieś uczulenie na np pyłki . Proponuje udac się do lekarza rodzinnego