Jak leczyć raka dwunastnicy?

Witam moja mama ma raka dwunastnicy, guz jest wielkosci kurzego jaja. Wiem tyle że nie mozna go usunac operacyjnie. Nie wiem jakiego typu jest ten guz. Mama nie mowi mi tez wszystkiego twierdzi ze jest to łagodny rak. Prosze powiedziec cos wiecej na ten temat jesli jest taka mozliwosc.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez zapoznania się z dokumentacja nie można się wypowiedzieć .