Jak leczyć rozsiany proces nowotworowy?

Witam.Proszę o interpretację wyniku mojej Mamy.Rozpoznanie kliniczne: Rozsiany proces nowotworowy o nieustalonym punkcie wyjścia\nMateriał: 1 węzeł chłonny nadobojczykowy prawy\n\nRozpoznanie histopatologiczne: Lymphoma malignum B-cellulare high grade typus DLBCL, Burkitt-like\nIHC: CD20 / ?, LCA / /, CD3/-/, bcl6/ /, CD 10/ /, bcl2 /słabo /, Indeks Ki67 ok 95%, CD68/-/\n\n. Jakie leczenie można zastosować obecnie, żeby pomóc chorej Mamie. Z góry dziękuję za odpowiedź

Witam , mam za mało danych , abym mógł odpowiedzieć autorytatywnie!!! Proponuję pozostawać pod opieką onkologa prowadzącego lub zgłosić się do Centrum Onkologii w Gdańsku! z.żurawski