Jak leczyć silne bóle palucha?

Dokuczają mi silne bóle palucha, jestem 1,5 r. po operacji halux rigidus. W USG stan po resekcji nasad kostnych w stawie MTP I, zarysy kostne nierówne, wysięk, przerost błony maziowej, cechy wzmożonego przepływu, nie można wykluczyć nakładania się zmian zapalnych. Pomiędzy I i II kością śródstopia hypoechogenna struktura 10x7 mm - wysięk w kaletce międzyśródstopnej? Wysiek w pochewce FHL, zarysy trzeszczek nierówne - zm. zwyr.? Co oznaczają znaki "?" Czy to jest przyczyną bólu? Jak sobie pomóc?

Witam , znak "?" to tzw.pytajnik lub znak zapytania i w przypadku tego opisu oznacza , że opisujący coś podejrzewa , ale nie jest pewien! Proszę zgłosić się do operatora w celu dokładnego omówienia tematu! z.żurawski