Jak leczyć stan zapalny po zabiegu marsupializacji torbieli bartholiniego?

Witam serdecznie 13 marca miałam zabieg marsupializacji torbiele bartholiniego trochę się martwię bo po 2 tygodniach od zabiegu byłam na wizycie i ginekologa i lekarz powiedział ze zrobił mi się stan zapalny miałam wrażenie ze jajko dalej tam jest tylko mniejsze ani jeden szew mi nie odpadł więc lekarz stwierdził ze trzeba wyczyścić ranę i przez strzykawki wpuszczać mi tam wodę utlenioną szwy mi również wyciągnął wylam z bòlu dodam ze po zabiegu nie miałam żadnego sączka bardzo się boję co robić

Witam , nie jestem w stanie poradzić na odległość , nie znając stanu wyjściowego , stanu po zabiegu i stanu obecnego! Proponuję skonsultować się u innego ginekologa! z.żurawski