Jak leczyć świąd warg sromowych?

Witam,zgłosiłam się do ginekologa z silnym swędzeniem warg sromowych i doktor stwierdziła ostre zapalenie grzybicze po badaniu i zauważeniu białego nalotu. Wcześniej używałam tantum Rosa,żeby zniwelować świąd i ból, ale gdy nie pomógł to poszłam na wizytę,dostałam maść oraz tabletki doustne, ale gdy dostałam okres to zaprzestałam stosowania maści na dwa dni (mam silne krwawienia i jestem bardzo obolała),po tym świąd znów się zaczął, ale ja kontynuowałam smarowanie maścią jak doktor mówiła,czasem pomijałam ranne dawki bo z pośpiechu zapominałam. Już całą maść zużyłam i mam swędzenie raz na jakiś czas i jakby lekki biały nalot u wejścia pochwy. Czy znów mam się zgłosić do ginekologa? Nie wiem czy po prostu to swędzenie minie (bo zanim leczylam się to było bez przerwy ) czy też leczenie nie przyniosło rezultatu... Proszę o pomoc,z góry dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Tak proszę koniecznie ponownie zgłośic się do lekarza ginekologa