Jak leczyć te krosty na brodzie?

Witam, Od dłuższego czasu mam straszne krosty bolace na brodzie, staram się jeść zdrowo pije ok 3 l wody niegazowanej dziennie A i tak pojawiają się. Czytajac dużo na ten temat w Internecie okazało sie, że mogą to być problemy z hormonami. Jakie badania powinnam zrobić, aby potwierdzić bądź wykluczyć ten przypadek? Gdzie się udać do endokrynologa czy dermatologa który wystawi ewentualnie skierowanie na odpowiednie badania? Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl