Jak leczyć ten długotrwały problem z zatokami?

Witam od ponad 6 lat borykam sie z zatokami ale ten stan ktory mam na dzien dzisiejszy to jakas tragedia ,budze sie codziennie z zawalonym nosem w momencie podnoszenia glowy czuje jak splywa mi z zatok do nosa przy czym mam opuchniete powieki i mgle na oczach do tevo dochodzi dziwny ucisk w glowie powodujacy zaburzenia rownowagi ,w miedzy czasie mam angine dostalam antybiotyk i pronasal mialam robione 6 lat temu badania i bylam odsylana od lekarza do lekarza do tego zaczely mi sie rewolucje jelitowe i to nie jest kwestia antyniotyku tylko wydzieliny ktora znajduje sie w zatokach nie wiem juz co robic

2) Wykonać TK zatok,

3) Wykluczyć nietolerancje pokarmowe (przewlekłe zapalenie zatok bywa manifestacją alergii na białka mleka krowiego - sugeruję czasowe odstawienie i obserwację),

4) Skonsultować się z laryngologiem.