Jak leczyć ten stan zapalny węzłów chłonnych?

Witam od dwóch lat choruje na przewlekły jednostronny stan zapalny węzłów głębokich szyi . Dodam ze na migdałach mam dziwne białe nadżerki nie chcą zejść w migdałku po obolałej stronie jest coś dziwnego jakby serek ciagle próbuje to wyssać mam taki odruch do tego odczuwam dziwnie promieniujące bóle w żuchwie do ucha i szczęki oraz skroni ;( na ósemce zrobił mi się bąbelek biały dziąsło lekko pobolewa przy dotyku i krwawi . Błagam o pomoc bo oszaleje ;( badania robiłam podobno jestem zdrowa ?

W przypadku dolegliwości w migdałkach konsultacja u laryngologa byłaby wskazana. Przewlekły stan zapalny w okolicy migdałków czy jamie ustnej może prowadzić do powiększenia węzłów chłonnych, dlatego bez konsultacji u tych lekarzy się nie obejdzie.