Jak leczyć wrażenie czegoś w gardle?

Witam .Mam stwierdzonych refluks.W ubiegłym roku miałam robioną gastroskopie i pobrane wycinki.1-wycinki z części odźwiernikowej żołądka,2-wycinek z przełyku.Wynik badania jest następujący 1-fragmenty błony śluzowej żołądka w stanie przekrwienie i obrzęku z cechami przewlekłego zapalenia małego stopnia oraz ogniskowy rozrost em dołeczkowym,2-fragment błony śluzowej typu żołądkowego w stanie przekrwienie i obrzęku cechami zapalenia małego stopnia (naciek z limfocytow I plazmocytow w Błaszczyk własviwej)Badany materiał nie zawiera nabłonka przełyku.Podczas gastroskopie wyraźnie pani doktor mówiła ze mam małą białą plamę w przełyku i wycina ja do badania,dlaczego w wyniku pisze ze brak nabłonka przełyku,Dodam że obecnie moje dolegliwości się bardzo nasiliły i mam uczucie jakiejś przeszkody w gardle

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u gastroenterologa i odpowiednie dalsze postępowanie.