Jak leczyć wrzody na twarzy?

Witam. Robią mi się wzody na twarzy w okolicy brody i dolu policzków. Są to zgrubienia polsce i uciazliwe z których wypływa krew i płyn jakiś. Zasuszaja się a potem znowu wydzielają. Nie wchaniaka się. Mam również na szyki aktywuja się i bardzo bolą. Mam także czasami pod pachami. Strasznie mnie to boli. Na twarzy mam od niedawna. Nie wiem co robić proszę o pomoc jeśli jest możliwość. Mieszkam za granicą w szkocji. Jeśli jest tutaj jakiś lekarz który mógł by mi pomoc był bym wdzięczny. Mam 37la

Lek. Katarzyna Szymczak

Konieczna wizyta u dermatologa lub nawet chirurga może to czyraki albo bardzo nasilonych trądzik.
Pozdrawiam