Bolesność pod brodą a przełykanie śliny

Mieszkam w anglii,mam bole z lewej strony pod broda zaraz pod kosciami twarz wydaje mi sie podpuchnieta pod zuchwa z lewej strony pod uchem wyczuwam zgrubienie nie wiem czy to wezel czy slinianka nie boli przy dotyku boli przy przelykaniu sliny i mowieniu takze mam bole jezyka kolo migdala i w tyl gardla gdzie rowniez boli przy mowieniu. Jezeli pochylam glowe do dolu takze czuje bol pod broda z lewej strony. Prosze o jakies wskazowki. Martwie sie bardzo ze jakas paskuda mi tam siedzi.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania moge jedynie zasugerować wizytę u laryngologa. Na pewno opisywane dolegliwości wymagaja przeprowadzenia badania przez lekarza ponieważ mogą być objawem poważnych schorzeń.