Jak leczyć wzrok po udarze?

Witam. Jak rehabilitowac wzrok po przebytym udarze. Jakie są ćwiczenia domowe? Żona widzi normalnie ale ciężko jej się skupić na dwóch osobach. Widzi tylko jedna. Czytała wyrazy od tyłu bo nie widziała początku. Ale już potrafi czytać id początku. Problem jest jak są rzeczy podwójne to wtedy ich nie widzi. Widzi tylko jedna rzecz. Tak samo jak jest wiele osób to widzi tylko jedna a resztę jakby zamazana. Dodam że jest po badaniach okulistycznych i wszystko jest ok

Dzień dobry. Nie ma okulistycznych ćwiczeń wzroku udarze mózgu. Zalecam powolne czytanie z okienkiem _ szuka na wyraz jak w dyzleksji. I dużo witam in z gr B oraz dużo cierpliwości. Pozdrawiam serdecznie