Omamy czy wada wzroku

Dzien dobry. Od niepamiętnych czasów mam tak ze jak np czytam książkę lub jakaś inna rzecz na której muszę skupić wzrok. Mam uczucie a raczej wydaje mi sie ze ktoś lub cos przebiega obok mnie. Co to moze oznaczać czy jest to na tle psychicznym a moze wada wzroku ? Dodam ze moja mama ma tak samo.

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z okulistą, który wykluczy lub potwierdzi przyczynę okulistyczną opisywanych przez Panią dolegliwości. Bez możliwości badania nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza