Śnieg optyczny, szumy uszne, męty, wyostrzony wzrok, smugi

Witam jestem mezczyzna 23lata mam od 2 lat takie objawy jak śnieg optyczny,szumy uszne,męty,wyostrzony wzrok,smugi,odrealnienie,percepcja taka jak po alkoholu.Zrobilem badania okulistyczne i neurologiczne i wszystko ok.Dostalem diagnoze nerwica bralem juz z 20 lekow i nic nie pomoglo.Jak to wyleczyc i gdzie sie udać? Nie mam juz sil tak zyć z tym a jestem młody czy to choroba i jaka ..

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza