Problem z wyostrzonymi emocjami

Mam problem z przesadnie wyostrzonymi emocjami. Bardzo często się wzruszam ale też wszystko mnie śmieszy. Bardzo łatwo się irytuję i mam wtedy nadciśnienie. Mam 22 lata, nigdy nie byłam w związku więc nie wiem co to znaczy się zakochać, a jednak bardzo często i szybko 'zakochuję' się w ludziach poznanych przez internet. Nigdy z żadną z tych osób się nie spotkałam, bo nie wyobrażam sobie siebie jako partnerki na wyłączność. Czy mogę liczyć na rozmowę/pomoc/fachową radę? Pozdrawiam, Gosia.

Dzień dobry!

W mojej opinii (być może te opinie będą różnić się od siebie) charakter Pani trudności wykracza poza możliwości kontaktu internetowego i porady internetowej. W terapii czynnikiem leczącym są nie tylko wymieniane w rozmowie informacje, ale także atmosfera panująca w gabinecie, tworząca się relacja. To ściśle wiąże się ze zgłaszanym przez Panią tematem - emocjonalnością, uczuciowością, byciem w relacjach. Stąd polecam osobistą wizytę u psychologa.

Pozdrawiam!

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza