Jak pomóc sobie z emocjami?

Mam problem z emocjami.Jeśli coś nie idzie po mojej myśli wybucham , wpadam w furię ,wypowiadam słowa których nigdy w życiu bym nie wypowiedziała komuś w twarz.Kłócę się przez to z chłopakiem,wściekamy się na siebie i emocje biorą górę . Ostatnio nawet się poszarpaliśmy , jak opanować emocje ? Co zorbić jeśli dopada mnie furia ? Mam strasznie ciężkie i stresujące studia oraz problemy z rodzicami .

Mgr Nina Szalas

Warto zastanowić się nad faktycznym źródłem Pani frustracji - jak Pani interpretuje fakt, że ktoś nie spełnia Pani oczekiwań? Warto również poszukać innych sposobów na wyrażanie złości, zaplanować je i próbować stosować. Gdyby to nie poskutkowało być może ważne byłoby skorzystanie z pomocy specjalisty.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza