Jak leczyć zaburzenia korzenie nerwów rdzeniowych?

Witam Czy to coś poważnego jak to leczyć ? Zaburzenia korzeni nerwów rdzeniowych szyjnych niesklasyfikowanych gdzie indziej .

Witam!
Leczeniem zaburzeń korzeniowych powinien się zajmować lekarz, najlepiej neurolog lub specjalista od rehabilitacji. Pacjent zgodnie ze wskazówkami lekarskimi powinien zażywać ruchu i gimnastyki, do niedawna było modne leczenie tańcem. Jeżeli są objawy bólowe, to należy je usunąć lub zminimalizować. Objawy typu uszkodzenia funkcji - rehabilitacja.
Z poważaniem
W. Łuczkowski