Jak leczyć zaczerwienienie lewego oka?

Witam, Tydzień temu pojawiło się u mnie zaczerwienienie lewego oka na całej jego powierzchni, które utrzymuje się do dzisiaj. Nie towarzyszą mi przy tym żadne objawy bólowe. Oko jest bardzo mocno czerwone, ale potrafi powrócić do normalnego stanu na kilka godzin,po czym zaczerwienie znowu pojawia się w takim samym stopniu. Nie ropieje, a drugie oko jest w zupełnie normalnym stanie. Obecnie jestem na wyjeździe i nie mam jak dostać się szybko do lekarza, więc byłabym wdzięczna za pomoc. Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazana jest pilna wizyta u okulisty być może jakieś ciało obce ?