Jak leczyć zapalenie żołądka?

Witam,mam problem,w czerwcu stwierdzono u mnie zapalenie żołądka i cofanie żółci,w kwietniu było usg nie wykazało kamieni,biorę leki proursan i dexilant,bole minęły ale od jakiegoś czasu znów się pojawiły bole żołądka i po prawej stronie,na dodatek mam torbielą na jajniku,biorę hormony,jestem bardzo zestresowana,schudłam 7 kg,codziennie wsluchuje się worganizm,ciągle myślę ze może zrobiły mi się kamienie albo mam jakiegoś raka jelit itpNie mogę się skupić na niczym innym tylko na zdrowiucorobic?

Raczej w Pani przypadku przeważa nerwica związana ze stanem Pani zdrowia co napędza chorobę i wprowadza Panią w błędne koło. Radziłbym w tej sytuacji skonsultować się nie tylko z gastroenterologiem, ale także i z psychologiem.